Останнє число...
№1(44): Січень / Лютий 2015р.
 

Гартуйсь, друже! Цього року журнал “Крилаті” змінює формат – тепер наша команда працює для дітей 5-7 років! Ми й надалі будемо працювати натхненно і віддано для нашого маленького читача – справжнього українця, котрий любить свою країну і пишається своїм народом. Цього року гасло Спілки Української Молоді “Народ мій є! Народ мій завжди буде!”. У цьому номері ти побачиш, як святкують Різдво сумівці у світі, разом із майстринею Іриною Козловою зможеш своїми руками зробити дідуха – традиційний Різдвяний оберіг і прикрасу. Дізнаєшся, що таке “живий ланцюг”. Прочитаєш про українського поета Василя Симоненка. Ігор Січовик придумав для тебе цікаву рахівничку. Якщо ти непосидько, у рубриці “Руханка” знайдеш для себе “заморожені танці”. Для тих, хто любить читати – оповідання “Різдвяний подарунок” Омеляна Квіта та поетична сторінка з віршами Петра Короля, Івана Донича та Валентини Бондаренко. У рубриці “За правильником СУМівця” ти прочитаєш корисну інформацію: чому треба слухатися дорослих. Художник Катерина Міщук навчить тебе малювати їжачка, про цю тваринку ми тобі розказуємо у рубриці “Зоопарк”. Головоломки від Тетяни Савченко, цікаві завдання, розмальовки та комікси не залишать тебе байдужим до сторінок журналу.

Попередні числа...

 


Останні числа:

 

 
Copyright © Спілка Української Молоді, 2007-2023; Пишіть нам!
З нами товаришують:
cym.org - Спілка Української Молоді   kazka.in.ua - Українська казка   Наші дітки   Мамабум Музей книги і друкарства України
  Хутір Савки - етнографічний музей    Ути-пути! Киевский семейный портал: все для детей и родителей! Pelican-shop.com.ua BABIK журнал «Пространство и Время»