Творча Команда...

Від останнього складу редколегії естафету прийняла молода творча команда, яка робить усе, аби журнал став найкращим другом маленького читача.


Над цим працює Таня Винник – головний редактор.

Ніжинка. Автор поетичних збірок «Золотоноша», «Гетсиманська молитва», «Самоспалення дерева», яка отримала Грант Президента України для творчої молоді та премію «Благовіст». Лауреат Міжнародної україно-німецької премії імені Олеся Гончара, «Рукомесло» (І місце) за переклади американської поетки Сільвії Плат, дипломант конкурсу «Коронація слова» у номінації «Пісенна лірика про кохання», за п’єсу для дітей «Метелик і свічка» та за кіносценарій для дітей «Відлуння». Переможець конкурсу казок «Мандрівник часу», конкурсу «Смолоскип» за роман для дітей «Пригоди безіменного пса» та конкурсу «Гранослов». Нагороджена на конкурсі «Витоки» за дитячу повість. На її вірші молодіжним театром «Мушля» була поставлена вистава «Венера та інші (портрет автентичної жінки)» Режисер Сергій Архипчук, композитор Роман Коляда. Працювала журналістом на Ніжинському телебаченні, редактором інформаційних новин ТРК «Радіо-Ера»-ФМ, вела авторську передачу «Слово без кордонів» на Каналі духовного відродження «Культура» а також працювала Відповідальним секретарем Всеукраїнської приймальної комісії при НСПУ. Цікавиться психологією, міфологією, квіткарством. Вірші друкувалися у вітчизняних та зарубіжних виданнях, перекладені болгарською, російською, польською, вірменською, італійською та циганською мовами. Член Національної спілки письменників України. Аспірантка КНУ імені Тараса Шевченка та головний редактор нашого журналу. Виховує сина Богдана.


Чаклує над журналом також Катерина Міщук – художній редактор. Вона робить так, аби читачі не лише уявляли те, про що читають, але і бачили яскраві ілюстрації до прочитаного. Загалом вона проілюструвала понад 180 різних видань! Але, крім того, Катя ще й письменниця!

У 2008 році була видана вже третя збірка її поезій «Зимописи» в рамках програми «Гранти Президента України молодим діячам мистецтва для створення і реалізації творчих проектів». Перші дві збірки: «Дощ у глечику» та «Затемнення соняшника» – вийшли у 2004 та 2005 роках.

  • Лауреат літературної премії ім. Василя Симоненка (2006 р.)
  • Стипендіат Київського міського голови (2008 р.)
  • Лауреат Міжнародної літературної Україно-Німецької премії ім.Олеся Гончара (2011 р.)
  • Лауреат літературного конкурсу «Золотий тризуб» (2011 р.)

Член літературного об'єднання «Радосинь».
Член Національної спілки письменників України (з 2006 р.).

Твори друкувалися в українських та зарубіжних виданнях.
           
Також цікавиться класичною музикою, живописом, історією, точними науками, психологією, мовами та ін. Сама пише музику.


Олена Дзюба – ще одна журнальна чарівниця. Вона верстає журнал, тобто готує його до того, щоб люди за допомогою друкарських машин могли видрукувати журнал, а ми тримати його в руках та читати.

Раніше вона чаклувала над створенням мультиків, 3D ігор, книжечками «А-ба-би-га-ла-ма-ги», а тепер – над «Крилатими».

Також Олена ще й художниця, вона робить так, щоб нудна сторінка стала веселою та яскравою. А допомагають їй у цьому дві донечки Софійка та Полінка!


Наша авторка цікавих текстів і малюнків Тетяна Савченко живе у славетному місті Запоріжжі. За освітою психолог, але зараз працює дещо в іншому напрямку: створює дизайн Інтернет-сайтів, пише вірші, оповідання, казочки, малює цікаві завдання для «Крилатих» та інших дитячих журналів. Тетяна має багато улюблених зайнять, які приносять їй задоволення. Серед іншого, вона створила публічну он-лайн бібліотеку старих дитячих українських книг. А ще вона вишиває чудові портрети сучасних письменників та музикантів!


 


Останні числа:

 

 
Copyright © Спілка Української Молоді, 2007-2023; Пишіть нам!
З нами товаришують:
cym.org - Спілка Української Молоді   kazka.in.ua - Українська казка   Наші дітки   Мамабум Музей книги і друкарства України
  Хутір Савки - етнографічний музей    Ути-пути! Киевский семейный портал: все для детей и родителей! Pelican-shop.com.ua BABIK журнал «Пространство и Время»