Сучасні Крилаті...

Хочемо поділитися приємною звісткою, що в 2007 році стартувало нове дитяче видання – журнал “Крилаті”.
Не дивуйтеся, що ми називаємо новим знайомий багатьом вже не один рік журнал, адже тепер «Крилаті» будуть розлітатися по всій Україні, стукати у кожну оселю, де є діти віком від 6 до 10 років. Вони запрошують у цікаві пригодницькі мандрівки не лише сумівців, але й усіх українських дітей.
Цей двохмісячник має на меті не лише розважати та навчати, але і формувати із маленького громадянина нашої держави великого патріота й державотворця, допомогти у вихованні юного українця – європейського, обізнаного та творчого, самодостатнього, гордого тим, що він є частинкою великої української нації.
У своїй концепції оновлений журнал “Крилаті” далі спирається на виховні ідеали Спілки Української Молоді – любов до Бога та України.
Видання в Україні зорганізоване також зусиллями Світової Управи СУМ та Української Видавничої Спілки.
Журнал розрахований на дітей від 6 до 10 років. Хоча цікавинки для себе можуть знайти всі, навіть батьки, а також виховники молодшого юнацтва, вчителі. Гарне художнє оформлення та дизайн не залишать малечу байдужою. А велика кількість інтерактивних завдань полегшить читання та запам’ятовування корисної інформації.
У каталозі передплатних видань журнал має індекс 98891
 


Останні числа:

 

 
Copyright © Спілка Української Молоді, 2007-2023; Пишіть нам!
З нами товаришують:
cym.org - Спілка Української Молоді   kazka.in.ua - Українська казка   Наші дітки   Мамабум Музей книги і друкарства України
  Хутір Савки - етнографічний музей    Ути-пути! Киевский семейный портал: все для детей и родителей! Pelican-shop.com.ua BABIK журнал «Пространство и Время»