Крилата Команда

Досьє: натисніть і читайте про наших Крилатих Героїв...

Тарас Бондаренко, 10 років, найстарший у команді. Дуже відповідальний та серйозний хлопець. Любить мандрувати. Захоплюється спостереженнями за природою, за усім живим. Улюблена книжка – «Енциклопедія про все на світі». Цікавиться також історією та усім, що пов’язано з минулим України. Мріє стати видатним археологом і зробити сенсаційні відкриття, які спричинять революцію в історичній науці.
Назар Григоренко, 8 років. Дуже допитливий хлопчик. Любить спостерігати за всім, що його оточує, та спілкуватися з цікавими людьми. Його мама – вчителька, а тато – журналіст, тому і він мріє стати репортером, проводити журналістські розслідування та писати історичні романи. Полюбляє мандрувати. Має дещо запальну вдачу та хоче чимшвидше стати дорослим.
Орислава Закалюжна, або просто Орися, 9 років. Дуже мрійлива дівчинка, але не розгубиться навіть у складній та несподіваній ситуації. Не любить плакс і сама ніколи не плаче без потреби. Товариська, має багато приятельок та приятелів. Улюблений предмет у школі – «Я і Україна». Захоплення: співати, ритися у бабусиній скрині та слухати різні історії про старовину. Мріє стати Президенткою України.
Богданка Бондаренко, 5 років. Молодша сестричка Тараса. Хоч вона поки що і не бере участі у «Крилатих мандрівках», проте частенько змушує Тараса розповідати їй казочки та різні забавлянки. Беруть її друзі і до рухливих ігор. Дуже здібна дівчинка. Уже вміє трохи читати і навіть може написати імена своїх рідних. Любить різні книжки, тож Тарас мусить добряче ховати «Крилату книгу», аби не потрапила Богданці до рук.


Любий окрилений друже! Пропонуємо тобі стати членом нашої „Крилатої команди” і взяти участь у розіграші цікавих призів від журналу „Крилаті”.

З нового року починайте набирати нові бали та вигравати свої призи! Чекаємо на ваші листи, малюнки, участь у конкурсах. Ваші призи вже чекають на вас! А це: цікаві книжки від видавництва "Юніверс", "Грані-Т", номери "Крилатих", а також - СУПЕРМАНДРІВКА одним із цікавих куточків України.

Для того, аби стати переможцем, необхідно набрати найбільше балів.

  • Копія передплатного талону журналу "Крилаті" на рік – 50 балів,
  • За творчі дописи та малюнки – 10 балів,
  • За надіслане фото із виконаною ручною роботою, надрукованою в журналі – 10 балів
  • За виконані завдання (кросворди, ребуси тощо) – 7 балів
  • Лист-знайомство – 3 бали

Всі ж інші отримають спеціальні нагороди та заохочувальні призи.

Кожен, хто надіслав нам листа, отримає реєстраційний номер, який має вписати у картку-посвідчення, яку також отримає разом із листом.

УВАГА! Коли надсилаєте кожного наступного листа, поряд із ім’ям повинні написати свій номер, щоб отримані бали додалися до попередніх. Стан свого рахунку можна у будь-який час побачити на Інтернет сторінці „Крилатих” www.krylati.org під рубрикою „Крилата команда”.

Члени „Крилатої команди”
Ім'я№ бали
Грюндіх Петро (м. Тернопіль, - переможець 2009 р.) 001 60
Cамійленко Ліля (с. Велика Бугаївка) 002
Мотрич Олена (м. Васильків) 003
Тимошенко Ліля (м. Васильків) 004
Ситникова Оля (м. Васильків) 005
Ситникова Діана (м. Васильків) 006
Гуйда Юля (м. Васильків) 007
Полствін Аліна (Кіровоградська обл.) 008
Козар Андрій (м. Львів) 009
Сулима Оля (м. Київ) 010
Хамига Віталія (м. Тернопіль) 011
Олександра Кушнір (Київська обл.) 012
Барабаш Володимир (м.Київ) 013
Барташевич Ольга (м.Київ) 014
Бойцан Владислава (м.Київ) 015
Вольська Анна (м.Київ) 016
Караученко Тетяна (м.Київ)) 017
Нечипоренко Єлизавета (м.Київ) 018
Сандубра Настя (м.Київ) 019
Макеєва Анастасія (м.Київ) 020
Єрмолович Богдана (м.Київ) 021
Поприго Дмитро (м.Київ) 022
Поприго Леонід (м.Київ) 023
Поприго Ярослав (м.Київ) 024
Нехорошев Олексій (м.Київ) 025
Юрченко Олеся (м.Київ) 026
Чича Єлизавета (м.Київ) 027
Димова Даша (м.Київ) 028
Вербова Аня (Кіровоградська обл., м. Бобринець) 030
Шестерняк Аліна, (Київська обл.) 031 20
Черненко Всеволод 032 70
 


Останні числа:

 

 
Copyright © Спілка Української Молоді, 2007-2023; Пишіть нам!
З нами товаришують:
cym.org - Спілка Української Молоді   kazka.in.ua - Українська казка   Наші дітки   Мамабум Музей книги і друкарства України
  Хутір Савки - етнографічний музей    Ути-пути! Киевский семейный портал: все для детей и родителей! Pelican-shop.com.ua BABIK журнал «Пространство и Время»